Praktische info

Tips

  • Rij bij voorkeur samen en niet alleen
  • Neem je mobiel mee en geef door wat je van plan bent te gaan fietsen
  • Installeer de Eerste hulp App van het Rode Kruis
  • Kom je rijpaarden tegen op de route, gebruik dan niet de fietsbel o.i.d., begin tegen de ruiter te praten, een paard is gewend aan een menselijke stem en zal dan niet zo schrikken
  • Als je een andere MTB-er achterop komt en wilt inhalen, geef dan duidelijk aan aan welke kant je hem passeert. En ben je met meer renners, geef dan even aan met hoeveel.
  • Controleer altijd op teken en tekenbeten

Onderhoud

De routes worden door onze vereniging onderhouden en regelmatig zijn dan ook onze vrijwilligers op de route te vinden voor onderhoud of ontwikkeling van de routes. Maar we kunnen hier altijd hulp bij gebruiken. Wil jij ook eens meehelpen met het onderhouden en ontwikkelen van de routes? Meldt je dan bij ons aan.

Niet-aansprakelijkheid

Het rijden over de mountainbikeroutes is geheel op eigen risico. De terreineigenaren en MTB Vereniging Zuidwolden e.0. kunnen niet aansprakelijk gesteld worden voor ongevallen of de toestand en aanduiding van de mountainbikeroutes.